Wykonanie nowych okularów

Podstawową część naszej oferty, stanowią usługi w zakresie wyrobu okularów korekcyjnych. Wykonujemy wiele ich typów – jednoogniskowe, wieloogniskowe (w tym progresywne, dwuogniskowe, tzw. biurowe), barwione, fotochromatyczne, itp.

Oferujemy bogaty wybór produktów różnych producentów. Posiadamy wiele typów opraw do każdego rodzaju okularów, klasyczne lub nowoczesne wzory dla dorosłych i dla dzieci, na każdy gust, na każdą kieszeń. Wszystkim klientom zapewniamy, fachowe doradztwo w celu odpowiedniego doboru opraw, w zależności od przeznaczenia okularów oraz indywidualnych cech i upodobań.

Do wybranych przez Państwa opraw proponujemy organiczne (plastikowe) lub mineralne (szklane) soczewki okularowe renomowanych producentów krajowych i zagranicznych - ZEISS, HOYA, JAI KUDO, JZO, ESSILOR, SZAJNA. Dobór każdorazowo odbywa się indywidualnie i z czynnym udziałem klienta, z uwzględnieniem jego oczekiwań, preferencji. Zawsze mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w tym zakresie - pomożemy wybrać najlepsze soczewki.

Gwarancję fachowego montażu soczewek i wysokiej estetyki wykonywanych okularów uzyskujemy dzięki dokładności wykonywanej pracy, wieloletniemu doświadczeniu i dobrze wyposażonej pracowni. Jesteśmy pewni tego co robimy.

obrazek

obrazek

Korekcyjne okulary przeciwsłoneczne i okulary specjalistyczne

Wykonujemy korekcyjne okulary przeciwsłoneczne z wykorzystaniem opraw tradycyjnych lub przeciwsłonecznych, nawet tych zaokrąglonych o dużym kącie wygięcia. Montażu dokonujemy również do opraw dostarczonych przez klienta. Korekcyjne soczewki przeciwsłoneczne oferujemy w wielu kolorach i z różną intensywnością barwienia. W ofercie znajdują się barwienia jednokolorowe, wielokolorowe, gradalne (jaśniejsze w dolnej cześci) oraz soczewki polaryzacyjne, z powłoką AR lub lustrzaną.

obrazek

obrazek

Oferujemy specjalne soczewki dla kierowców typu Drive Wear oraz Blue Blocker poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Na życzenie sprowadzamy okulary specjalistyczne z możliwością montażu korekcji: maski do nurkowania, okularki pływackie, gogle narciarskie, motocrossowe oraz okulary rowerowe i do biegania. Soczewki korekcyjne oprawiamy również do okularów spawalniczych i ochronnych.

Wymiana soczewek w okularach, wymiana oprawy, itp.

Jeżeli nie zamierzają Państwo zmieniać posiadanej oprawy a np. zaszła potrzeba zmiany mocy okularów, oferujemy wymianę samych soczewek w Państwa obecnej oprawie.

Oferujemy montaż soczewek do nowych opraw przyniesionych przez klienta. Jednocześnie wykonujemy usługi montażu soczewek dostarczonych nam przez klienta do naszej lub powierzonej nam oprawy.

Jeśli w posiadanych przez Państwa okularach uszkodzeniu uległa oprawa a soczewki nadają się do ponownego montażu, dopasujemy do nich nową oprawę.

Serwis i naprawa okularów

Oferujemy kompleksowy serwis, okresowy przegląd a także mycie okularów w urządzeniu wykorzystującym ultradźwięki. Podejmujemy się wszelkiego rodzaju napraw okularów, tych drobnych (śrubki, nanośniki, itp.) i tych poważniejszych w tym np. prostujemy zdeformowane okulary, jeśli jest taka możliwość reperujemy złamane oprawy. Naprawiamy proste przyrządy optyczne.

Soczewki kontaktowe

Posiadamy w ciągłej sprzedaży miesięczne soczewki kontaktowe firmy ZEISS. Magazyn obejmuje moce od -0,25 do -6,00 Dioptrii. Na zamówienie dostępne są także soczewki o innej mocy, cylindryczne lub zmieniające kolor oczu firmy ZEISS. Na Państwa życzenie zamawiamy też soczewki kontaktowe innych producentów.

Sprzedaż soczewek kontaktowych "od ręki" prowadzimy tylko w głównym punkcie przy ulicy Traugutta 46/48.

W stałej ofercie posiadamy płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych kilku wiodących producentów.

Galanteria optyczna

W ofercie posiadamy bogaty asortyment galanterii optycznej – okulary i nakładki przeciwsłoneczne, futerały okularowe, lupy, zawieszki, obturatory, stopery, ściereczki, płyny pielęgnacyjne do soczewek okularowych, itp.

Pozostałe informacje

W naszej firmie wszyscy z Państwa mogą liczyć na korzystną kalkulację ceny okularów, a stali klienci dodatkowo otrzymują specjalne profity. Nie prowadzimy sztywnego systemu zniżek, regułą są niewygórowane ceny, rzetelna informacja, elastyczność i zasady Fair Play. Ten system, stosowany od wielu lat zapewnił nam grono stałych, zadowolonych klientów. Nie kusimy Państwa niesamowitymi promocjami, nie zawyżamy cen by następnie opuszczać je w spektakularny sposób. Uważamy, że sprowadzenie wyrobu pomocy medycznej jaką są okulary do roli "handelku" to pomyłka. Na hasło "druga para okularów gratis" uświadamiamy, że niestety nikt nikomu nie da nic za darmo. Zazwyczaj pierwsza para jest odpowiednio droższa i ten gratis to złudzenie, lub ta druga para jest miernej jakości.

Terminy realizacji zleceń:
Dokładamy wszelkich starań aby czas oczekiwania na okulary był jak najkrótszy. Termin realizacji jest bezpośrednio związany z rodzajem oprawianych soczewek okularowych. Można przyjąć, że okres oczekiwania wynosi 1-3 dni w przypadku najczęściej wykonywanych okularów, oraz 5-10 dni w przypadku okularów wymagających soczewek tzw. recepturowych, wykonywanych specjalnie za zamówienie. Możliwe jest wykonanie niektórych prac w ciągu kilku godzin lub nawet na poczekaniu, wymaga to jednak indywidualnych ustaleń. Na Państwa życzenie informujemy telefonicznie o wykonaniu okularów i możliwości odbioru.

Gwarancja i reklamacje:
Wszystkie oprawy i soczewki okularowe objęte są gwarancją. Ewentualne reklamacje staramy się przeprowadzać sprawnie i szybko, będąc w stałym kontakcie z klientem. Odpowiadamy za to co robimy, naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie. Przypominamy jednak, że reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe w wyniku nieprawidłowego użytkowania lub naturalnego zużycia okularów. Zaliczamy do nich między innymi porysowanie soczewek okularowych, złamanie oprawy lub wytarcie jej powłoki lakierniczej. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce gwarancja na okulary.